NEJVYŠŠÍ SVÁTOST OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Ahoj, hrdinové galaxie, tady Sidris & Klér & celý báječný tým 🤍

Napsali jsme pro vás svaté obchodní podmínky, přesto řídíme se zdravým rozumem a čistým srdcem. Žijeme v republice práva a je třeba vše pečlivě vydefinovat níže. Jak řekl mistr Yoda: „Musíme pravidla dodržovat, mladí padawani!“

Pokud však budeš mít nějaké otázky, neostýchej se a piš nám email na prvni@astralniakademie.cz.

Ať už bojuješ se Sithy nebo s byrokracií, společně to zvládneme s klidem Jediho. Nechť tě provází Síla při čtení těchto řádků.

Firemní strukturu usadili jsme v této části galaxie a spolupracujeme jménem společnosti Alys Universe ltd., kde pod certifikátem nesoucí číslo 12207968 a hrdě registrovaným místem 20-22 Wenlock Road, Londýn, Anglie, N1 7GU, opečovávané Spojeném královstvím. Ať už jsi na Tatooine, v Londýně, Praze či New Yorku, naše Produkty jsou ti připraveny, aby tě provedly vesmírem s lehkostí a moudrostí Jediho. Síla s tebou bude, vždy, když naše Produkty použiješ .

A jak by řekl mistr Obi-Wan, „Toto je místo, které hledáš!“ Takže ať už hledáš něco z oblasti Síly nebo jen něco pro svůj každodenní život v této galaxii, jsme tu pro tebe.

Vybírati můžeš přes internet vymazlené informační Produkty, zboží a služby, domluvme se že jim budeme říkat jednoduše Produkty, ať z toho nemáme hlavu jak meteorologický balon. A když říkáme různé Produkty, myslíme opravdu od všech vytříbených chutí: online vzdělávací programy, webináře, semináře, knihy, audionahrávky, videonahrávky, mp3, terapie, telefonáty, videokonference, e-knihy a další vychytávky. Stačí k nám nahlédnout a mile tě uvítají naše Produkty, jež jsou zaměřeny na mentální rozvoj, duchovní poznání, online marketing, online podnikání a osobní rozvoj.

JAK DOHODNOUTI SE MY MŮŽEME?

Obchodní podmínky i smlouvy spolu uzavíráme v anglickém jazyce, ale můžeme je volně překládat do jiných jazyků, právně závazná je však vždy anglická verze, takže nezapomeň, že "May the Force be with you" je univerzální!

Žádné složitosti, je to jasné - skrze webové rozhraní tebe zvoleného Produktu jsi veden jednotlivými kroky ku objednání Produktu, a máš možnost si zadaná data a údaje před podáním objednávky prohlédnouti a opraviti. Naše prodejní formuláře tak potřebovati často mohou informace o tobě, objednávaném Produktu, ceně včetně daní a poplatků, způsobu úhrady kupní ceny, údaje o požadovaném způsobu doručení a informace o nákladech spojených s dodáním produktu či poskytnuté služby. Uf, to byl zápis co?! Jasný že náklady na internetové připojení a telefonní hovory si hradíš sám, stejně jako by sis hradili svůj vlastní hyperprostorový skok přes galaxii.

Jakmile budeš mít vybráno a odešleš objednávku, gratulujeme! V tu chvíli je s tebou uzavřena stvrzující smlouva, že souhlasíš s použitím prostředků komunikace na dálku při uzavírání smlouvy, že jsi byl předem informován o všech náležitostech smlouvy, že jsi se seznámili s obchodními podmínkami, které jsou nedílnou součástí kupní smlouvy a že s nimi souhlasíš. Chvíli pauza, nalij zatím hvězdný pohon, protože za chvíli jedeme dál.

Jak nasedneš na surfování webovkama, především když odešleš objednávku, tedy klikneš na objednávací tlačítko, tak potvrzuješ, že ti byly před uzavřením smlouvy sděleny zákonem stanovené informace, že jsi se seznámili s našimi obchodními podmínkami a že jim plně rozumíš a souhlasíš s nimi. „Souhlasem svou Sílu potvrzuješ. Moudrost jsi obdržel, a s pravidly se seznámil.“

Ceny jsou včetně všech daní a poplatků a jsou vždy uvedeny na webovém rozhraní u konkrétního Produktu. No a pokud se smluvně dohodneme na něčem, co se liší od obchodních podmínek v kupní smlouvě, tak tyhle odchylné smluvní dohody mají přednost.

VŠÍ SÍLOU CHRÁNĚNI, TVÁ DATA BUDOU

Ochrana tvých soukromých údajů je pro nás důležitá záležitost. Chceme, aby ses při návštěvě našich webovek cítil stejně bezpečně jako v posteli, pokud ovšem nežiješ s kočkou.

Jako na každé jiné návštěvě, kde si tety na dvorku poklábosí o tvých přednostech, tak i během návštěvy na našich webových stránkách či při společném dopisování i povídání, sbíráme tvé osobní údaje a zpracováváme s něžnou péčí evropského zákona o ochraně osobních údajů.

Tvoje data používáme k tomu, aby celý nákup proběhl hladce. Patří sem účetnictví, vystavování faktur, identifikace tvých plateb kartou a naše vzájemná komunikace. Zkrátka všechny zákaznické věci, co jsou potřeba. A taky pro marketingové účely. Tato data ukládáme v databázi, která je přísně zabezpečená proti zneužití.

Si piš že neustále brousíme naše technická a organizační bezpečnostní opatření, abychom chránili tvé informace před nezvanými hosty, ztrátou, manipulací či destrukcí. Ať už se snažíme zabránit vetřelcům nebo zapomnětlivým myškám, tvoje data jsou u nás zkrátka v bezpečí!

Jasně, souhlasíš, že budeme používat tvoje osobní údaje a když nezvolíš jinak budeme ti posílat info a obchodní zprávy, což upřímně oceníš protože jsme cool. Ale klídek, i bez toho si můžeš koupit, co potřebuješ. Můžeme někoho pověřit zpracováním tvých údajů, ať už elektronicky nebo papírově. Ujišťuješ nás, že tvoje údaje jsou přesné a že je dáváš dobrovolně. To je všechno, žádný stres.

Kdykoli nás můžeš poprosit o náhled, úpravu nebo vymazání údajů. Měj ale na paměti, že za to můžeme chtít nějaký rozumný příspěvek, aby nám to pokrylo náklady.

A k online produktům a jejich webovým adresám máš přístup jen ty, a to jen pro svoje potřeby. Tvůj účet je chráněný uživatelským jménem a heslem, které bys neměl nikomu říkat. Když někdo zneužije tvé údaje, je to na tobě, fakt za to nemůžeme.

OBJEV KOUZLO NAŠICH PRODUKTŮ

Mladí přátelé ovládající Sílu, každý Produkt je pečlivě popsán na vybraném webovém rozhraní, jako kdyby to Yoda sám sepsal. Ale pozor, všechny naše Produkty jsou chráněny autorským právem. Bez našeho autorského svolení je jakékoliv šíření zakázáno. „Nehledě na to, jak moc vám to připomíná Akášu!“

Naše Produkty tě provedou cestou osobního rozvoje, duchovního poznání, on-line marketingu a on-line podnikání. A že to dělají fakt kvalitně! Přesto informace, které ti zprostředkují naši lektoři offline i online programů, jsou pouze návody a doporučení. My, ani lektoři, nejsme odpovědní za tvůj úspěch či neúspěch při jejich aplikaci. Ostatně jak Yoda říká: „Dělej, nebo nedělej. Neexistuje pokus.“ Tvůj úspěch závisí na mnoha faktorech, které my neovládáme: Tvé životní zkušenosti, duchovní naladění, tvé dovednosti, možnosti, znalosti, schopnosti, obětavost, situace na trhu a obchodní znalosti. Proto informace v těchto Produktech nemohou nahradit individuální konzultaci s kvalifikovaným odborníkem v galaxii tvé.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY A VRÁCENÍ PENĚZ

Jelikož jsme prodejci digitálních Produktů, vrácení peněz nepraktikujeme. Ono to dá selský rozum, totiž jakmile něco od nás získáš, je to digitální a to ti nemůžeme vzít či vymazat. Avšak co nejvíce ruku v ruce ti půjdeme.

Když si u nás koupíš produkt s měsíčním předplatným, napiš nám alespoň tři dny před jeho koncem, že ho chceš zrušit. Předplacené služby skončí po vypršení předplacené doby a do té doby máš k nim plný přístup, nevrací se poměrem, tak využij svůj vyměřený čas do poslední kapky. Po skončení definované doby se už neprodlouží.

Taky pokud se v konkrétní nabídce výslovně domluvíme jinak, pak platí to, co je vytesáno na našich stránkách. V takovém případě můžeme za jasně uvedených podmínek vracet finance, neboť síla našich slov je pevná a nezlomná.

Děkujeme, že i vzájemně dodržujeme domluvená setkání, na terapiích a soukromých schůzkách a konferencích. A když se do toho něco vloudí? Pokud to lze, pak jedno přeobjednání termínu, alespoň týden předem, je možné. Další přesunutí termínu již není možné a bere se za zrušení našeho setkání a podléhá storno poplatkům. Definitivní odřeknutí účasti podléhá storno poplatku 50% částky až 48 hodin před plánovanou návštěvou. Celá částka propadá při zrušení rezervace 24 hodin před setkáním nebo přímo v den setkání.

Při prodeji fyzických Produktů působíme vždy jako prostředník mezi našimi partnery, a proto jsme připraveni ti poskytnout odhodlanou asistenci při řešení vzniklé situace.

Napiš na naší official emailovou adresu, ve kterém uveď své jméno, název Produktu a detaily, na kterých můžeme lépe zapracovati. Hlavně přesvědč se za pár dnů, že jsme úspěšně v kontaktu a email se neztratil v černé díře galaxie internetu.

Pamatuj, jak Mistr Jedi říká: ‚Trpělivost mít musíš, a pomoc dostaneš.‘“

Když vznikne škoda na Produktu, máme právo započít tvůj nárok na vrácení kupní ceny proti nároku na úhradu škody. Taková je vůle Síly. A jestliže jsi dostal spolu s Produktem dárek nebo výhodu, věz, že vrátit vše musíš, co obdržel jsi. 

Nechť tvá cesta smlouvami je jasná a bez temných stran!

TVŮJ KLÍČ K UNIVERZU

Jakmile se zaregistruješ na našem webu, máš u některých Produktů přístup do svého účtu. I odtud můžeš objednávat Produkty. Pokud to web umožňuje, můžeš objednávat i bez registrace přímo z webu. Tvoje údaje bereme jako správné, updatuj je tak s péčí.

Přístup k účtu je chráněn uživatelským jménem a heslem. Tyto údaje musíš udržovat v tajnosti a účet ani Produkty nesmíš sdílet s třetími osobami.

Pokud se tvé chování změní na temnou stranu (ať už jde o zásady přátelského chování nebo nějaké extrémní jednání), nebo pokud účet po delší dobu nepoužíváš či porušíš podmínky smlouvy pak radost z toho nemáme jistě nikdo, ale přístup ke službě ti námi může být okamžitě odebrán, nebo zrušen účet může být, aniž bys měl nárok na vrácení peněz. Síla buď s tebou! Někdy je zkrátka potřeba jít každý svým směrem, kde se nadechneme čerstvého vzduchu a tvoříme opět své světy. Většinou to ale nebude tak horké. Ono taky jednoduše měj na paměti, že účet nemusí být dostupný nonstop, zejména kvůli nutné údržbě hardwaru, softwaru nebo trablů s třetími osobami.

Při sobě stojíme a Sílu pohody držíme!

OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Náš webový obchod má parádní rozhraní plné informací o Produktech, a tak informace o jednotlivých technických krocích vedoucí k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání. Všechny Produkty vystavené na webu jsou jenom informativní a nemusíme uzavřít smlouvu na tyto Produkty.

Produkty jsou včetně jejich reálných cenovek, takže žádné překvápko na konci. Ceny jsou platné, dokud je vidíš na webu. Dodáme, že se můžeme domluvit na individuální ceně, to je ale velká věc, protože jsme rádi féroví.


Objednávka jako návrh kupní smlouvy platí maximálně tři dny, když něco někdo změní, bere se to jako nový návrh kupní smlouvy.

Pro některé produkty můžeme vyladit další práva a povinnosti stran nad rámec těchto podmínek. Tato zvláštní pravidla budou vždy zřetelně napsána na stránkách produktu a budou mít přednost před těmito obchodními podmínkami.

Jakmile se domluvíme, naší společnou smlouvu a příslušný daňový doklad máme uložené v našem neveřejném elektronickém archivu po nezbytnou dobu, abychom všechno zvládli úspěšně dokončit. Třetí nezúčastněné strany k tomu nemají přístup, bo se setkají se světelným mečem.


Vlastnické právo k produktům přechází na tebe ve chvíli, kdy zaplatíš cenu a převezmeš je. To ale neplatí pro produkty s časově omezenou platností, jako jsou ty s opakovanou platbou v určitých intervalech. Ty zůstávají v našem vlastnictví po celou dobu..


Chápeš, že aby sis mohl naplno užívat naše online Produkty, musíš na to mít odpovídající hardware a aktualizovaný software, jináč se může stát, že některé funkce nebudou fungovat správně.

CENA PRODUKTŮ, ZPŮSOB ÚHRADY

Produkty můžeš zaplatit několika způsoby: bezhotovostním převodem na náš účet, nezapomeň však, že do zprávy pro příjemce patří uvést tvůj email - což klíčem je, abychom zmatení nebyli, a Produkt ti včas dorazil. Tak buď moudrý jako mistr Yoda a vždy správný email uveď, aby tvá platba v temnotě nezůstala.

Jednodušeji pak můžeš zaplatit přes platební systém nebo platební kartou, což je v podstatě takový strážce chrámu bezpečných transakcí. "Karta, nebo převod, toť otázka," říká platební brána, která zajišťuje, že všechny vaše cenné kódy procházejí zabezpečeným a důvěryhodným kanálem, jako kdybyste je svěřovali samotnému Yodovi.

Použij Sílu a pamatuj, že s platební bránou je bezpečnost naším spojencem. Zabezpečené technologie, které používáme, jsou jako světelný meč – chrání tě před temnými Silami podvodů.

Ať už platíš jednou nebo opakovaně, podmínky jsou tak pevné jako skála na Dagobahu. Síla tě provázej na tvé cestě bezhotovostními platbami.

Teď bude následovat motto ze všech letáků supermarketů, hele: “Slevy na Produkty se nedají kombinovat.” To byla jízda co, málem nám vypadla mince z nákupního vozíků.

A konečně, potvrzení o zaplacení ti jasně že pošleme elektronicky na tvůj email hned po přijetí tvé platby.


DODÁNÍ PRODUKTU

Pokud si vymyslíš nějaký speciální způsob dopravy, tak si drž klobouk, protože poneseš riziko a možná i nějaké ty extra náklady spojené s tímto výmyslem.

Když slíbíme dodat služby na místo, které jsi určil v objednávce, tak jsi povinen tyto Produkty převzít hned při dodání.

Jestliže z důvodů na tvé straně je nutné Produkty doručovat znovu a znovu, nebo snad jiným způsobem, než bylo původně domluveno, musíš zaplatit náklady spojené s opakovaným doručováním, případně i náklady na jiný způsob doručení. Není tu žádné „Toto nejsou droidi, které hledáte,“ abychom se tomu vyhnuli.

U online produktů se doručením rozumí zaslání přístupových údajů od nás na tvou emailovou adresu uvedenou při prodeji. Možná pošleme i odkaz URL adresy, nebo přímo samotný produkt či službu. Ať už to bude jakkoli, pamatuj, mladý Jedi, že přístupové údaje ti poskytneme až po zaplacení celé kupní ceny, nejpozději do 3 dnů, pokud není uvedeno jinak.

Takže buď moudrý a pečlivý jako mistr Yoda, ať Síla správného doručení provází tebe i tvé služby.

NĚCO NEKLAPLO?

Neotálej a do tří dnů od nákupu nám piš na naší emailovou adresu. Připoj všechny potřebné informace o tobě a Produktu. Dál budeme komunikovat přes email a reklamaci vyřídíme do 30 dnů, pokud se nedomluvíme na delší době. Jenom za vady způsobené běžným opotřebením nebo nedodržení návodu k použití nás prosím netahej.

Tímto deklarujeme, že naše Produkty jsou přesně tak skvělé, jak jsme je popsali na webu. Kvalita, kvantita a všechno ostatní je v souladu s našimi tvrzeními. Proto pokud by se stalo, že Produkt není v souladu, dáme vše bezplatně do pořádku, aby opět odpovídal popisu.

Pamatuj, Síla je s tebou, když se na nás obrátíš s důvěrou.

OBCHODNÍCH SDĚLENÍ & COOKIES

Mrkni na dokument o Ochraně osobních údajů tady na webu. Je to důležitá součást těchto obchodních podmínek.

Souhlasíš s tím, že ti budeme posílat info o našich Produktech a novinkách na e-mail a že ti budeme ukládat cookies na tvůj komp, founu, iPadu a všeho dalšího marnotratných tvarů. Cookies nám pomáhají pamatovat si tvé nastavení a zjednodušují další návštěvy. Používáme je, aby byl web pohodlnější. Navíc používáme cookies třetích stran pro reklamy (jako Google Analytics, AdWords, Facebook, Sklik), což je skvělý, protože nám pomáhají najít nové přátele a přesto ignorovat ty, co o nás nestojí. Díky tomu máme všichni příjemnou atmosféru a užíváme si web naplno. Moderní prohlížeče mají cookies zapnuté, ale souhlas můžeš kdykoli zrušit nebo je vypnout v nastavení prohlížeče.

OCHRANA AUTORSKÝCH PRÁV

Produkty, které prodáváme prostřednictvím webového rozhraní, jsou chráněny silou autorského práva. Šíření nebo poskytování těchto produktů třetím osobám bez našeho autorského souhlasu je jako cesta na temnou stranu Síly – zakázáno, to jest. Oprávnění k užití autorského díla může zákazník získat jen na základě licenční smlouvy, podobně jako Jedi získává svůj světelný meč. Porušíš-li tato pravidla, způsobíš újmu a odpovídáš za ni, stejně jako bys musel čelit následkům po zničení Hvězdy smrti. S rozvahou a respektem k právům autorů, postupovat musíš. Pokuta za porušení autorských práv, v částce 50 000 USD stanovena jest. Dodržování práv duševního vlastnictví, důležité jest. Pokud nedodržíš, zákonné důsledky nésti musíš. Porušení práv autorských, ztráty finanční způsobí, a odškodnění nemalé zaplatit musíš. Závažné následky pro všechny zúčastněné, porušení přináší. Ochrana tvůrčí práce, základem fungování spravedlivé společnosti jest. Proto trest přísný, avšak spravedlivý uložen býti musí. Respektování pravidel, stabilitu a rozvoj podporuje, což k prospěchu všech vede.

VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Všechny produkty a služby naší společnosti slouží pro vzdělávací a informační účely. Informace, které zprostředkováváme my, nebo lektoři on-line i offline Produktů jsou pouze návody a doporučení. Naše společnost ani lektoři nejsou jakkoliv odpovědní za tvůj úspěch či neúspěch při jejich aplikaci v praxi, za tvé pocity, zdravotní stav a stavy, které můžeš prožívat. Po celou dobu trvání jsi plně svéprávný a plně zodpovědný za své jednání, chování a své rozhodování. Tvůj úspěch je odvislý od řady dalších faktorů, které nemůžeme ovlivnit, jako například tvou dovedností, možností, znalostí, schopností, obětavosti, situace na trhu, obchodních znalostí, zdravotního stavu a podobně.


V případě vzdělávacích Produktů v oblasti osobního rozvoje bychom tě rádi upozornili na fakt, že v průběhu on-line programů můžeš být vystaveni fyzickému, psychickému či emocionálnímu zatížení, a je plně na tvé zodpovědnosti a rozhodnutí, zda navrhovaná cvičení či úkoly podstoupíš či nikoliv. Účast v on-line programech osobního rozvoje je určena zdravým svébytným lidem, kteří mají zájem o osobní růst a kteří netrpí žádnou duševní či mentální poruchou. 


Rádi bychom tě upozornili, že informace obsažené v našich Produktech nemohou nahradit individuální konzultaci kvalifikovaného odborníka. Rovněž nemohou nahradit lékařskou či psychoterapeutickou péči. Produkty mohou obsahovat informace o produktech a službách třetích osob a i tyto informace jsou pouze doporučením a vyjádřením názoru k dané problematice. 


Používáním našich produktů a služeb potvrzuješ, že jsi dosáhl plnoletosti, že neužíváš jakákoliv antipsychotika a že jsi zcela psychicky zdrávi.

KONFERENCE

Setkáváme se rozličnými způsoby, schůzky, přednášky, semináře, online akce, offline akce, živé akce, workshopy, terapie, volání, a vše co se naskytne spolu utvořit báječnou náladu, říkejme tomu všemu Konference.

Účastník se na Konference přihlašuje prostřednictvím webového rozhraní vybraného produktu, odesláním prodejního formuláře, a to nejpozději 2 dny před začátkem schůzky. Pozdější přihlášky je možno akceptovat po předchozí emailové domluvě. Online přihlášky jsou ze strany prodávajícího potvrzovány na email, který byl uveden účastníkem na prodejním formuláři. Spolu s potvrzením je zaslána účastníkovi faktura s datem splatnosti ceny za konferenci. Platba probíhá online. Zařazení účastníků na konferenci bude uskutečněno podle pořadí uhrazených přihlášek. Účastník bude vyrozuměn v případě, že nebude zařazen z důvodů naplněné kapacity. 


Cena Konference je vždy uvedena s daní. Cena přednášky je určena v závislosti na způsobu přednášky, délce konání semináře, osobě lektora, poskytovaných materiálech, zajištěném občerstvení, místě konání (online, offline) apod. Účastník se zavazuje uhradit cenu přednášku dle splatnosti uvedené na doručené faktuře, nejpozději však dva (2) dny před konáním přednášky, a to převodem na účet prodávajícího či online platbu kartou. Po uhrazení kupní ceny zašle prodávající účastníkovi potvrzení, přístupové údaje a je-li uvedeno na webové stránce, i vstupenku. 


Případnou změnu termínu semináře můžeme vykonat, přednáškového sálu či zrušení semináře z organizačních a provozních důvodů. V případě změny termínu či zrušení semináře máš právo na vrácení 100% ceny semináře nebo absolvovat seminář v náhradním termínu nebo si vybrat jiný produkt prodávajícího ve stejné ceně. Neneseme žádnou zodpovědnost za nedostatky ve službách kterékoliv třetí strany, kterou využíváme při svých vlastních službách. Dále neneseme zodpovědnost na zranění, škody a ztráty vzniklé tobě a účastníkům. Odesláním prodejního formuláře uděluješ výslovný souhlas s pořízením fotek, snímků obrazovky, video a audio nahrávek z konferencí, se sledováním průběhu online konferencí i jejich nahrávání. 


Rádi bychom tě upozornili, že účast na Konferencích je dobrovolná a každý účastník zodpovídá sám za sebe. Pokyny průvodců, mentorů a terapeutů jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že v průběhu Konferencí z oblasti osobního a duchovního rozvoje může být vystaven fyzickému, psychickému či emocionálnímu zatížení. Účast na Konferencích osobního rozvoje je určena zdravým svébytným lidem, kteří mají zájem o osobní růst a kteří netrpí žádnou duševní či mentální poruchou. V případě že účastník konference v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby, zavazuje se před zahájením konference informovat lektory o této skutečnosti a o charakteru obtíží, které jsou důvodem léčby. Dále je doporučeno, aby o účasti na konferenci informoval svého ošetřujícího lékaře nebo psychiatra. 


Vzdělávací programy podléhají právní ochraně dle autorského práva, účast na semináři neopravňuje účastníka získané znalosti vyučovat a ani jinak komerčně využívat a vydávat za své.

Prosíme tě, abys nerušil ostatní pozdním příchodem. Prezence na živé nebo offline akci začíná 30 minut před zahájením semináře, pokud není uvedeno jinak. Na online konferenci je prezence většinou spuštěna přesně načas. Čas ukončení seminářů je orientační.

OPAKOVANÉ PLATBY

Když si koupíš Produkty s měsíčními platbami a zaplatíš kartou, souhlasíš s tím, že se ti budou každý měsíc automaticky strhávat peníze z karty podle vybraného tarifu. Všechny tarify a podmínky najdeš na webu produktu a v objednávkovém formuláři.

Jde vždy o pevnou částku, která je uvedená u produktu, a bude strhávána z karty. První platba proběhne při objednávce, další pak vždy po měsíci.

Předem dostaneš info o výši a způsobu opakovaných transakcí, datu a periodě strhávání a všech změnách týkajících se opakovaných plateb. Pokud chceš něco změnit v nastavení plateb, kontaktuj nás emailem na výše uvedenou adresu, nebo ve většině případů toto nastavení nalezneš po přihlášení do svého účtu v uživatelském prostředí.

Údaje o tvojí platební kartě jsou uložené u platební brány a zpracovávají se podle nejvyšších mezinárodních bezpečnostních standardů v oblasti finanční bezpečnosti.

PARTNERSKÝ PROGRAM

Pokud použiješ náš affiliate odkaz "Láskyplný dar" podle pravidel Astrální Akademie (ano, najdeš jej v klientské části, jak pravil Sidris), začneme ti shromažďovat provize na tvůj uživatelský účet. Jakmile v souladu s aktuálními podmínkami uvedenými přímo v Astrální akademii požádáš (trpělivý musíš být), tyto provize převedeme na tvůj bankovní účet.

A nyní, pozor mladý studente, je na tobě, aby sis zjistil, zda potřebuješ speciální oprávnění, jako živnostenský list, a že platíš ze zisku daně (protože i v galaxii daleko, daleko odsud musí Vládci Síly dodržovat zákony).

Místo vyplácení provizí můžeš využít speciální odkaz, který poskytne slevu členství novému studentovi. Tato sleva bude automaticky aplikována (jako by ji mávnutím ruky aplikoval mistr Kenobi) a nový člen získá výhodu.

Pamatuj, že tento program nevytváří žádný právní nárok na vyplácení provizí či poskytnutí slev a výhod. Právo plného rozhodování o pravidlech a podmínkách programu máme my, jakožto rada Vládců Síly Astrální Akademie.

GLOBÁLNÍ SÍLA

Když se obchodní dohoda dostane do mezihvězdného prostoru, tedy má nějaký ten mezinárodní či zahraniční šmrnc, obě strany se shodly, že rytmus tance bude určován zákony Anglie a Walesu. Tyto všeobecné obchodní podmínky jsou tak vedeny silou práva Anglie a Walesu. Návštěvník i kupující musí uznat, že veškeré produkty a služby distribuované přes naše webové stránky jsou objednávány ve Spojeném království. Síla těchto obchodních podmínek je silná a platná od 1.1. 2024.

SÍLA SPOJUJE NÁS

A nyní... drazí přátelé, z hloubi naší síly vám děkujeme. Společně kráčíme, jako Vládci Síly po galaxii, a zvládneme všechno, co nám život předhodí s láskou. Neváhejte kdykoliv napsat na naši emailovou adresu. Moc se těšíme na další setkání s vámi a děkujeme, že spolu tvoříme lepší svět. Síla je s námi!

Sidris & Klér & celý báječný tým 🤍