Odpovídal jsem ŽIVĚ na všechny vaše otázky o Astrálním cestování

Odpovídal jsem ŽIVĚ na všechny vaše otázky o Astrálním cestování

Tohle jsem nečekal! Zasypali jste mě velmi ORIGINÁLNÍMI otázkami a šli jste úplně do hloubky tématu! Děkuji vám, děkuji sobě! Jsme báječná komunita astrálních cestovatelů.


Chci webinář: Astrální cestování - otázky a odpovědi

Znáš už všechny základní informace o astrálním cestování a chceš jít víc do hloubky?

✅ Pak je tohle přesně to, co jsi hledal/a!

🌟 Ahoj, jsem Sidris, zakladatel Astrální akademie a hlavně jsem emoční, charismatická bytost, která nenechá nikoho klidným. 😅 V mé přítomnosti končí tvůj komfort a začíná raketový růst. Vybuzuji lidi k tomu, aby SKUTEČNĚ žili!

🌟 Mám tu pro tebe záznam webináře, kde jsme spolu nejen sdíleli naše reálné prožitky z astrálních cest, ale ptali jste se mě na velmi hluboké otázky, které jsem skutečně nečekal. Vznikl z toho skvost!  

Proč jsem tento webinář natáčel? Měl jsem v sobě touhu jít do tématu astrálního cetování mnohem hlouběji, co si běžně nemůžu na přednáškách dovolit a hlavně pomoci s vašimi konkrétními otázkami a problémy, abyste se posunuli o pořádný kus dál.

🌟 Tohle více jak 2 hodinové video tě vezme do hloubky tématu astrální cestování.

Chceš odhalit tajemství astrálního cestování a nebýt jen na povrchu tématu? Pak je přesně tohle pro tebe. 

V tento moment, kdy například jasně cítím jak pohybuju astrálníma rukama, různě rotuju, vykrucuju se, celý vlaju a držím se jen za hlavu... nebo se stávám pouze vědomím bez jakéhokoliv těla... tak už to pro mě není víra, že by něco takového mohlo jít, ale je to naprostý fakt, který jsem prožil sám na sobě. Děkuji, že mě někdo nejen chápe, ale dokáže posunout o kousek hlouběji. Petr Křivánek

Jednoduše klikni a rozjedeme to. 🤩

Chci webinář: Astrální cestování - otázky a odpovědi